.

   מופע קולות          חדשים        בעונה חדשה!

הירשמו לאודישנים עכשיו!


הצטרפו לאודישנים ל "אירוע הזמר הגדול ביותר לזמרים מתחילים" (תומר קרן, מעריב), מופע מתוקשר שבו זמרים ויוצרים חדםשי מקבלים במה, כבוד וחשיפה מול קהל חם ואוהד.

המופע מנוהל ומופק ע״י:

רובי ראובני (שעבד עם אהוד מנור ז"ל,  דודו טסה, אייל גולן, אביהו מדינה ועוד רבים), כשהאמנים המופיעים בו ישירו בסגנונות מגוונים - קאברים מוכרים וגם חומרים מקוריים. 

מופע קולות חדשים מוקלט על ידי אולפן נייד ומצולם על ידי צוות צילום מקצועי של 2 צלמים ועורך וידאו, כאשר לאחר המופע כל אמן יקבל את השיר שלו כקליפ הופעה חיה ברמת שידור. 

המופע מלווה ביחסי ציבור ומופץ לאמצעי התקשורת בעיתונות הכתובה, ברדיו  וברשת האינטרנט.

                                                                                                           .

מאז המופע המוזיקה שבה אל חיי. הדבר הביא לעניין הולך וגובר למוזיקה שלי בין מכריי, עמיתי לעבודה והמשפחה. זכיתי לכתבה מפרגנת בעיתון. הכל יחד מתגבש למראה שכבר אל אומרת לי 'פספת את הרכבת' אלא 'וואו ... זה קורה... זה אמיתי!!' עכשיו כל יום הוא הגשמה. אני עובדת עם נגנים מוכשרים ואנו מתכוונים להתחיל להופיע בבמות פתוחות. תודה!"

עינן לובן עוזי

.

                                                                                                                .

"הפעתי במופע "קולות חדשים" בנמל תל אביב והיה ממש כיף, סאונד מצויין, הכל עבד כמו שצריך.כתוצאה מהמופע קיבלתי כתבת שער בעיתון איזורי, מה שהביא להמון פניות בפייסבוק ובטלפון מאנשים שלא דיברתי איתם שנים. אמרו לי 'וואו לא ידענו שאתה זמר... כל הכבוד' וכד'."

מאור טיירי

.

                                                                                                               .

"בעקבות הצלחת השיר שבצעתי במופע "קולות חדשים" היתה פתאום דרישה לאלבום שלי. כמו כן קבלתי במיידי הזמנה להופעה משלי ושתי כתבות בעיתון. אני מרגיש שהצעד הזה פתח לי הרבה דלתות."

מוטי דרור

.

                                                                                                                 .

"השתתפתי במופע המדהים שרובי אירגן בהאנגר 13 בנמל תל אביב והיה מאוד מרגש, מאוד כיפי. המקום היה מפוצץ והאווירה מחשמלת. זכיתי גם לכתבה בעיתון גלגפן בעיר שלי בת ים, קיבלתי תגובות מחברים ומכרים שלי בעיר והרגשתי ממש כוכב העיר"

ערן לברון

.

להרשמה יש ללחוץ כאן

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.